3 komentarze

 1. OPINIA
  OPINIA 18 sierpnia 2012 at 10:54 |

  Zabrakło mi tu porównania z innymi kartami graficznymi, co jest dość problematyczne przy wyborze grafiki. Natomiast samą recenzję czytało się w miarę miło.

  Reply
  1. Sophaed
   Sophaed 18 sierpnia 2012 at 21:08 |

   Niestety nie jestem w posiadaniu kart graficznych, które mógłbym przyrównać do tej. Użycie cudzych wyników testów mogło by spowodować problemy z prawami autorskimi.

   Reply
  2. Galuh
   Galuh 11 września 2012 at 18:04 |

   Należy tu pamiętać, że aby skorzystać z „wielordzeniowości” peosrcora, musimy mieć system operacyjny w wersji 64-bitowej i takież aplikacje graficzne. Z wielordzeniowości peosrcora skorzystamy rf3wnież wtedy, gdy nasz system jest 32 bitowy. O rf3żnicach pomiędzy 32 a 64 bitowym systemem przydałoby się wspomnieć w przypadku wybierania odpowiedniej ilości pamięci RAM (ograniczenia związane z architekturą systemu 32 bitowego). Karta graficzna znalazła się nisko z powodu średniego wpływu na szybkość pracy z grafiką. Nie do końca. Wydajność karty graficznej ma wpływ np. na komfort pracy w przestrzeni roboczej aplikacji służących do tworzenia grafiki trf3jwymiarowej (Blender, 3ds max itd). W przypadku pracy tylko z grafiką 2D faktycznie, karta graficzna nie jest aż tak istotna, jednakże ma wpływ na jakość wyświetlanego obrazu.Pozdrawiam

   Reply

Leave a Reply

Captcha Captcha Reload