Klonowanie w cenie dysku

Każdy kto zdecyduje się na zakup napędu SSD Plextor z serii M5 Pro Xtreme, otrzyma pakiet komercyjnego oprogramowania zupełnie za darmo. NTI SSD Solution Suite to komplet programów do klonowania dysku i wykonywania kopii zapasowych.

Montaż napędu SSD w miejsce tradycyjnego dysku twardego nie powinien przysporzyć kłopotów. Kluczowa operacja to jednak przeniesienie danych. Pakiet oprogramowania od firmy NTI ma pozwolić na przejście tego procesu w możliwie bezbolesny sposób. Klonowanie sprowadza się do podłączenia dysku SSD za pomocą adaptera SATA/USB i zatwierdzenia operacji jednym kliknięciem.

Oprogramowanie NTI SSD Solution Suite dla napędów SSD marki Plextor jest dostępne na platformę Windows (8/7/Vista/XP). Instrukcja pobierania oraz klucz produktu, do wykorzystania na dwóch komputerach, znajdują się wewnątrz każdego opakowania z dyskiem SSD Plextor, z serii M5 Pro Xtreme.

Dyski SSD Plextor M5 Pro Xtreme zbudowane są w oparciu o japońskie kości Toggle NAND oraz najnowszy kontroler Marvell – 88SS9178. Dzięki temu, szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu wynosi 540/470 MB/s, a losowa szybkość odczytu/zapisu jest równa 100 000/88 000 IOPS.

Plextor M5 Pro z serii Xtreme objęte są 5-letnią gwarancją producenta, a ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą: 499 PLN brutto za wersję o pojemności 128GB, 899 PLN brutto za wersję 256GB i 1699 PLN brutto za dysk o pojemności 512GB.

Poradnik wideo dotyczący klonowania dysku twardego można zobaczyć pod adresem: youtu.be/-32UCu0TUUc

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.