3 komentarze

 1. #WireBoot
  #WireBoot 7 czerwca 2012 at 18:31 |

  Świetna recenzja
  Tak na przyszłośc, ceny podawaj nie OD tylko OKOŁO, akurat co jak co, ale ceny zmieniają się bardzo często.. 🙂

  Reply
 2. Lipton
  Lipton 7 czerwca 2012 at 21:51 |

  Cześć,

  na początku należą się Wam gratulacje za podjęcie tak trudnego przedsięwzięcia jakim jest prowadzenie portalu komputerowego. Wiem, co Was czeka szczególnie na początku jeśli zależy Wam na rozgłosie w świecie IT. Jako, że sam od dwóch lat zajmuje się prowadzeniem małego portalu pozwolę sobie na komentarz tego artykułu.

  “Rynek smartfonów należy do paru liczących firm. Każdy z producentów telefonów dotykowych chciałby, aby jego produkty były najbardziej rozpoznawalne i, aby konsumenci sięgali po nie najczęściej” W pierwszym zdaniu zapomniano o zaimku “się”. W drugim nastąpiło powtórzenie “aby”, nie jest to rażący błąd, ale na pewno nie umila czytania wprowadzenia.

  Po kolejnym artykule widzę, że stosujecie myślników jako punktatorów. Czy nie lepiej użyć wykropkowania?

  “W mojej wersji recenzenckiej zabrakło słuchawek, dlatego też nie zostały one sfotografowane ni zrecenzowane”
  Literówka. Poza tym “gra” słów nie wypada w tym zdaniu najlepiej. Tak naprawdę redaktor dwukrotnie stosuje, co prawda w różnej formie ale jednak rzeczownik: recenzja.

  “Wtyczka do ładowania smartfona została oddzielona od kabla w taki sposób, jak wygląda to w innych produktach firmy HTC.” Tzn. jak? Może i się czepiam, ale z reguły uproszczony opis stosuje się w wypadku spotkania ze zjawiskiem w poprzednio testowanym produkcie o podobnych funkcjach. Osobiście po raz pierwszy czytam recenzje produktu HTC i nie wiem, co oznacza takie, a nie inne oddzielenie wtyczki od kabla.

  Na tym może poprzestanę. Nie przejmujcie się krytyką, ona zawsze będzie choć byście osiągnęli poziom najlepszych. Z moich doświadczeń wiem, że zimny prysznic na początku pracy może być jedynie bodźcem do jeszcze lepszej pracy. Powodzenia w dalszym funkcjonowaniu portalu!

  Reply

Leave a Reply

Captcha Captcha Reload