Artykuł sponsorowany: Gry 2014

Mamy dla Was comiesięczny przegląd nowości growych ze strony WyspaGier.pl! Zostałeś wyrzucony na brzeg w Highgrounds, gdzie właśnie szaleje wojna.  Tam, czeka na Ciebie 200 wojowników, czy zostaniesz ich przywódcą? Zbuduj armię, obroń swoje miasto i pokonaj wszystkich wrogów! Baw się dobrze w tej turowej grze strategicznej.

Flappy Bird jest ogromnie popularny na WyspaGier.pl. Dlatego wybraliśmy kilka nowych gier w stylu Flappy: na przykład FlappyBird 2 a.k.a. Revenge Bird. Zagraj w tę flashową wersję bardzo znanej gry Flappy Bird. Spraw aby mały, żółty ptaszek ominął zielone rury i spróbuj zdobyć jak najlepszy wynik! Czy jesteś dość cierpliwy aby stać się mistrzem w tej bardzo wciągającej grze?

„Rycerz przeciw olbrzymowi” jest grą typu „magiczna walka”. Olbrzym i jego sługusy terroryzują wioskę a Ty, Biały Rycerz, zdecydowałeś go powstrzymać raz i na zawsze. Zabij wszystkie małe stwory używając różnych technik ataku. Jedz mięso i pij napoje.. i miej na oku swój stan zdrowia i wytrzymałości! To jedyny sposób na pokonanie olbrzyma. Po każdym etapie możesz zrobić upgrade.

Dodaliśmy także kilka gier typu „Znajdź drogę”: Śmiertelna droga 1 i 2 oraz Harry Quantum 2. W grze „Śmiertelna droga” cofasz się do 1962: roku kryzysu kubańskiego – nadchodzącej wojny atomowej pomiędzy ZSRR a USA. Kiedy tajemnicza, niebezpieczna mgła rozprzestrzenia się po mieście, wchodzisz do swojego schronu przeciwatomowego. Tam, nic nie jest już takie samo jakie zostawiłeś.. i musisz poszukać przedmiotów, które można ze soba połączyć. Patrz na wszelkie możliwości: ratunek może nadejść z niespodziewanej części miasta!

„Śmiertelna droga 2” to sequel. Tajemnicza mgła zniknęła ale na zewnątrz twojego schronu nie jest zbyt bezpiecznie. Rusz w poszukiwaniu przedmiotów, które możesz połączyć jeden z drugim. Jak zwykle, szukaj różnych możliwości: pomoc może nadejść z nieoczekiwanej strony.

W grze pod tytułem Harry Quantum 2: Unmasked chodzisz i badasz sprawę z inpektorem Harry Quantum! W tej części Harry robi wszystko aby oczyścić dobre imię wrestlera SuperBurro. Ktoś ukradł przedmioty z muzeum Red Town i ta osoba wrobiła SuperBurro. Harry postępuje mądrze: zbiera zewsząd przedmioty i kody, które później wykorzysta aby wystrychnąć na dudka np. policjanta. Daj z siebie wszystko aby zebrać bonusy, tak zwane „pips”!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.