ART AR-20B – telewizor na ramieniu

Zgodny ze standardem VESA, narożny uchwyt ART AR-20B umożliwi przymocowanie do ściany telewizora o masie do 45 kg i przekątnej do 50 cali. Ruchome ramię pozwoli natomiast na montaż nawet w rogu ściany i wychylenie ekranu o 90 stopni.

Uchwyt ART AR-20B oferuje możliwość powieszenia na ścianie telewizorów o przekątnej od 32 do 50 cali. Konstrukcja jest zgodna ze standardem VESA 400×400, który ujednolica sposób rozmieszczenia śrub montażowych. Dzięki temu, uchwyt jest kompatybilny z telewizorami wszystkich producentów.

ART AR-20B pozwala na swobodne manewrowanie telewizorem. Dzięki ruchomemu ramieniu, ekran można umieścić w odległości od 72 do 622 mm od ściany. Uchwyt można też na odchylić o 12 stopni w pionie oraz nawet o 90 stopni w poziomie, co pozwala m.in. na swobodny montaż w rogu pomieszczenia.

By przytwierdzić uchwyt do ściany wystarczą 4 śruby. Istnieje jednak możliwość zainstalowania uchwytu na 6 śrubach, w przypadku, gdyby wymagały tego warunki techniczne (np. niewystarczająco mocna ściana). Model ten wyposażony jest także w blokadę, która chroni telewizor przed zsunięciem. Maksymalny ciężar montowanego urządzenia może sięgać aż 45 kilogramów.

Uchwyt ART AR-20B można kupić w sklepach na terenie całej Polski. Sugerowana cena detaliczna wynosi 289 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. W ofercie firmy ART można znaleźć uchwyty również na mniejsze (np. AR-61XL) i większe (np. AR-24) telewizory.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.